Témata

Zoufalství -mé druhé Já

31. ledna 2012 v 21:49 | Ondry
V mém dosud naivním ,stupidním životě jsem se už mnohokrát , nesčetněkrát setkal se zoufalstvím ,beznadějí .... Dalo by se říct, že je to můj sourozenec. Takový můj věrný přítel , co mi stojí stále po boku ,i když to nepotřebuju. Co do mne vždycky kopne když je mi blbě , co mne nenechá na pokoji ,kdžy se mám dobře.


Zoufalství je opravdu špatné. Ale je to lék pro ty, co nevědí kudy kam. Co se jen tak toulají bez sebevětších myšlenek o životě, ..pro ty , co je to tu nebaví.
Zoufalství pocítí nejspíš každý z nás, ale je na nás, jak se s ním vypořádáme. Já udělal asi chybu, nechal jsem ho u sebe moc dlouho , asi je mu u mě dobře. Kafe mu nechutnalo , tak ček ána něco lepšího než laciný rozpustný bez mléka a cukru ;-).
Je dobré mít rád, ale být milován je trochu něco jiného. Nevím , jestl ijsem to někdy pocítil od cizího člověka. Co si ale moje srdíčko pamatuje , tak ne :-) ,a víte co? Zatím mi to nechybí ;-).

Myslet je jedna věc, vědět je druhá ...
na to nezapomeňte :-)


Prosím NEKOPÍROVAT!!!!!

Sociální sítě? PROČ???

29. ledna 2012 v 9:57 | Ondry
Víte , sociální sítě kazí lidi. Ale opravdu úplně. Avšak se dá říct , že dnes je celý internet sociální síť. Téměř všemi prostředky se dá dopisovat, chatovat , volat atp. .. Ale je to vůbec k něčemu dobré? Kromě zjišťování úkolů , testů , zkoušení ,probírání nové látky atp. věcem. Nejspíš ani ne ,až na seznamování s nějakými dobrými lidmi , být alespoň hodinku v kontaktu. I přes to se ta hodinka táhne na dvě, tři ,čtyři ,až zjišťujeme, že u toho sedíme celý den, víkend i v týdnu , kdy bychom měli koukat do sešitů. Proč sešitů? No ne každý pochopí látku nebo si ji zapamatuje hned po první hodině. I když si ji zapamatujeme , zdá se nám lehká , měli bychom se na ni podívat. (Neříkám že to tak dělám na každé hodiny ^_^ ,ale prostě by se to tak mělo dělat). Vím, že teď rozdávám rady do větru nebo říkám to co sám nedělám ,ale já na rozdíl od těch závislejších (facebook, meebo, xteen,...adnejmen.) nechodím na facebook atd. ... každý den ,a když tak na něj nejsem více jak hodinu. Přijde mi to takřka zbytečné a nepotřebné. Sedět u PC a rozdávat ty Mucí pucí -.-" ,nebo si i jen psát. Neříkám se dvěma nebo třema ...vlastně šestmi lidma , s těma pokecám moc rád ,ale když tam nejsou , nebo nemáme o čem mluvit ,.. ztrácím čas sezením a čekáním na odpovědi. Každou chvilku aktualizuju stránku s očekáváním na LIKE nějakého mého bezvěcného příspěvku.

ZBYTEČNÉ! Odhlásit , vypnout a jít papat , spát,nebo jako já půjdu (se svýma v p*** zadama :D) přehazovat zámkovou dlažbu -.-" :D . Tak ahojky!

Nevinnost :D , ta se mu zrovinka hodí!

16. ledna 2012 v 16:52 | Ondry
Super téma! Nevinný pohled budu potřebovat na zítřejší písemku z občanky ! XD "Paní učitelko , omlouvám se , nestihl jsems e připravit , psal jsem YAOI povídka a šel na taekwondo , do toho jsem dělal DÚ a čumel na DR. House :D:D:D:D:D!!!!" k tomu nějaký výtlem smíchu , uvozovky a ten NEVINNÝ pohled :D:D:D:D!!

Nevinnost , no.. na nevinné pohledy všichni doplácíme. Ale na chvíli nám připomenou tu "hezčí , vtíravější" osobnost ;-D!
Rozhodně ale není nic špatného!

Jéééje!!! Anj test :O! Nesmím to podělat ,tak jdu trénovat ty pohledy a juknout na sl. zásobu + tu OV :D:D:D:D. Tak hojky lidičky! ;-)

Pomsta

11. ledna 2012 v 13:30 | Ondry
Vezmu to nyní hodně stručně , kdo chce pouze článek na TT , je po čarou - oddělovačem.
Dlouho jsem na TT nepsal , témata mi přišla.. taková ...divná , nevěděl jsem co psát.Takže , Pomsta....zajímavé téma.
Pomsta je zvláštní věc , cit. Víte , mstít se někomu , komukoli , za něco co vám kdy udělal , vám , nebo vašim blízkým. ALe je takové citát , nebo snad přísloví ? (nevím jak zní přesně ,ale asi takhle:)
"Cítit mstu je lidské , ale odpouštět je božské." , tento citát mne opravdu vzal u srdce , ale jde hřích od druhé strany vždy odpustit? Podle mne ano , ale lidé nejsou bohy. A i kdyby , tak si vezměme dnešní lidi... myslíte si , že doukážou odpustit. Asi si řekneme "Jak kdo..." , ale nikdo nedokáže odpustit všechno , ale nemusíme to vždy odpustit ....ale nemusíme se ani mstít.
Je zpousta způsobů jak vyřešit neshody jinak , než mstou. Ignorovat ho \ jí kupříkladu. Msta je ale ošklivá věc, avšak zlo jen tak neumírá ;) Vždy tu bude , když tu bude láska :)


DONT COPY !!!!

Bisexualita...

19. listopadu 2011 v 11:28 | Ondry
Víte, bisexualita není podmět k nenávisti, nebo k šikaně. Člověk za to nemůže, patří to prostě k jeho osobnosti, k jeho povaze.
Šikana či navážení by se v případě orientace neměla vůbec ,ale vůbec (!!!) vyskytovat! Své pocity k nim by se také neměli zveřejňovat, myslím ty negativní. Jo fajn, štve většinu jejich styl prozírání, oblékání atp. ,ale je to na nich. Zajímalo by mne, co by dělala ta drtivá většina magorů, kteří se do takových lidí s touto orientací naváží, dělala kdyby i oni později změnili svou orientaci, ať na bisexualitu, nebo homosexualitu...

Rozhodně je podle mne totální p*čovina říkat o ostatních že je ga* kvůli zaje*ane jedne růžove propisce!!! Takove lidi bych opravdu zabil...,ale co už. Jediné štěstí je, že nejdu na stejnou školu jako ta telata. Doufám....

Bisexualita, s tím se musíme vyrovnat, nevymizí nikdy! I zvířata jsou bisexuálové a homosexuálové. Vždyť i my jsme takové, i když vyspělejší (o některých se to říct nedá), zvířata. Jediný rozdíl mezi námi a zvířay je náš mozek. Že chodíme po dvou, to není rozdíl, pavouci zase po osmi (:D).

Bisexualita je "normální" orientace, tak se s tím sakra smiřte!! Oni se taky nenaváží do nás nebo ostatních.

Nemožné jest možným pro odvážné!

8. listopadu 2011 v 18:04 | Ondry
"Nikdy neříkej, že to nejde! Protože vždy se najde někdo tak blbý, až dokáže, že to jde!"
- tak nějak je ten citát, co mi u tohoto tématu naběhl do noty!
Na toto téma mne toho zas tolik nenapadá.

Lidi, pokud si myslíte, že je pro vás něco nemožné, pak jen ukazujete, jak moc jste pesymističští. Vždyť i lidé o cca třista let zpět tvrdili, či se opovážili tvrdit, že do vesmíru nikdo nevkročí, a hle, už tam bude celá základna :-P !
Neříkám, že něco opravdu možné není -narostou nám křídla, atp.- to zase ne! :D Ale věřit si je důležité ;-) (další příklad nemožnosti: několik testů najednou!! :DD !!!)
Prostě škola je taková hranice možného a nemožného. Něco se povede, a jsme happy ,něco ne a je to pro nás tabu (nemožné!) :D. No nemám pravdu!? Nemám, já vím :D ! Nevím co bych na toto psal, ale do nedávna jsem si myslil, že si angličtinu oblíbím, to je nemožné pro mne! :-D !! Ale je nutné ji ovládat ;-) dnes je úplně všude. Myslím si, že to není špatné, pár vět, slov, ale nezapomínejme, že jsme v ČR!

HOJKY LIDIČKY!! :-)

Začátek

24. července 2011 v 0:08 | Ondry
Nu, jelikož opět nemůžu spát :-D a četl jsem mnoho Vašich témat o Začátcích, něco podobného jako většina jsem chtěl napsat, ale bohužel to zase bude vypadat jako ,,Kde jsi to opsal?!" apod. . Mne nebaví psát články, když pod ním vidím takové komentáře a proto jsem chtěl napsat něco jiného,ale ve skutečnosti to má téměř každý stejné :-)).
Nyní něco napíšu, od nikud nekopíruji !!Jinak bych uvedl odkaz.

Začátek, to je dar. Konec,to je prokletí. A druhá šance je něco, co nedostanou Ti ,co to potřebují. Začátek žačíná, když to před ním končí. Musíme si uvědomit, že žijeme jen jednou, a žádný NOVÝ začátek nebude. Ani druhá šance- začít znovu- nebo tak něco. Proto bychom si měli začít užívat každého dne naplno, dělat to, co nás BAVÍ. Né to, do čeho nás nutí (kromě práce ,školy apod.-i když nás to nebaví :-D,ale je to nutnost!) . Oproti tomu kouření, fetování a dal. podobné "aktivity" se zpátky vrátit nedají a jsou pro nás zbytečné. Ačkoli se mnou mnoho takových lidí nesouhlasí, představte si, kde bychom byli ,bez takových serepetiček,co ničí život?! Bylo by méně násilí a všech takových..no,teď mi došly slova. :-DD

Už zase píšu o něčem jiným :-))) Tak hojky.. ;-)

Krev života

30. dubna 2011 v 18:02 | Ondry
Krev? Je to ..no budu popisovat něco jiného,než tu rudou tekutinu v našem krevním oběhu.
Budu popisovat krev, kterou nemůžete vidět, jen pocítit a slyšet!

Nic ???

20. dubna 2011 v 17:00 | Ondry
Nic ?? Co je to to NIC ?? Je to způsob výmluvy ,nedostačujících důkazy o něčem ,o čem vlastně mnoho nevíme.

Na toto téma se nedokážu rozepsat. Moc toho taky člověka na takové slovo nenapadne.
Ale jedno je jisté...NIC je vlastně NĚCO ,čeho se bojíme ,za co se stydíme a to ,co nevíme.

By

Barvy...

16. dubna 2011 v 20:50 | Ondry
Barvy...toto téma pojmu po svém a rozdělím si ho do několika kategorií =).

Slovní ,citová a životní zabarvení

Slovní zabarvení se používá u psaí knih, dopisů ,článků do magazínů apod. Využívají se k vyjádření osobních pocitů ,které se většinou člověk bojí říct nebo se za své názory stydí.
Je to (hlavně dnes) velmi užívané při psaní tzv. "milovných" SMSek, emailů, v chatu adal.
Citová zabarvení se nachází v: popisu či charakteristice , (v dříve zmíněných) dopisech a zprávách ,líčení ,osnovy a v proslovech. (Určitě by se našlo mnoho dalších slohových útvarů ,toto jsou ty nedůležitější .)

Životní zabarvení

Tzv. životní zpestření (okořenění). Dodává životu "šťávu", veselost, smutek adal. Bez životního zabarvení by to nebyl život, byli by jsme (až na vzhled) lhostejní. Bez lásky, smutku,radosti i bez zájmů. Nebyli by jsme si vědomi své inteligence ani schopností ,protože by jsme neměli pocty, kterými by jsme je vyjádřili .

Barvy..jako BARVY

Barvy, jsou barevné =DD to asi nikdo netuší co? ;)) No ,dají se s nimi vyjádřit své city. Rudá růže, žluté lilie adal. květiny, které se dávají "osudovým" láskám, nebo na svatbách (lístky co se hází po novomanželích nebo květiny ,které hází nevěsta) .
Barvami se vyjadřují i psychické stavy, osobní myšlení a styl / vkus. Každá barva má své vysvětlení a charatketistiku (jak se komu dává, co vyjadřuje aj.) .
No, skutečně newím co bych dále napsal =(( moc mne to mrzí ,protože toto téma se mi opravdu zamlouvá. Barvy mají mnoho významů...a každý si pod tímto tématem představí něco jiného =))...snad se Vám můj článek líbil a s něčím vám pomohl. zase další dobu nic nenapíšu , =)) tak se mějte...hojas.

Jo..já vím...

8. dubna 2011 v 21:48 | Ondry
Vím že...

...není moc času na přidávání článků...omlouvám se...
...že moc neobíhám,omlouám se...
...že otravuju kvůli své neschopnosti..omlouvám se...
atd.

Tak a kvůli pubertě jsem jedním z 40% dospívajících kluků, kteří si celou pubertou přejdou se zduřením prsní žlázy. Není to jen ženské onemocnění! Nerostou mi prsa nebo tak něco =D, jen mám něco s tou žlázou,...ROSTE =/ ,a polovina z těch 40% (20%) má v té době silnou psychickou újmu. Takže...super!
Může to přerůsž až po uspáním žlázy tukem (já moc tuků nemám =D) až do karcinomu prsu, která je smrtelný! SUPER NE?

Takže období fakt super, škola na 2 věci, tohle...CO SEM KOMU UDĚLAL? ....chjo!
Tak já fičím ...páčko

Int. Seznamování

2. dubna 2011 v 17:38 | Ondry
Toto téma pojmu jako vždy PO SVÉM ....kopírujte s ikonkou / COPIRE WITH ICON


Internetové seznamování,seznamky,internetové hry....vše je nebezpečné! Nikdy a nikdo neví kdo je na druhé straně! Už bylo zaznamenáno několik případů ,kde došlo k znásilnění homosexuálními i heterosexuálními pedofili!! Neříkám, že ti ,se kterými si denně píšeme, jsou úchyláci. Vůbec ne!! Ale nezapomeňme prosím na ta rizika, kde dáváme někomu adresu, telefonní číslo a dal. kontakty! Však se podívejte na zprávy, každý měsíc o něčem takovém mluví ,někdy i několikrát! Jak se dívky svlékají a pózují před webkameramy!! Nedávno jsme o tom měli přednášku.
Kvůli pitomému kreditu mu onanoval před webkou s doměním ,že je to dívka. Pak si dali sraz a další den ho našli na ulici znásilněného mužem. Je to nechutné, oplzlé a bůh ví ,kolik těchto lidí na internetu nevinně pobíhá.

Prosím, dejte si na to pozor!

Trest smrti!,málo slyšíme takhle.

22. března 2011 v 10:53 | Ondry
Trest smrti...nové téma týdne..chmm..pfm...mm...hemm...
No jak začít..

Malokrát slyšíme v novinách (tv) ,že byl odsouzen k trestu smrti,ale na doživotí. Není to to samé! Trest smrti je např. křeslo šibenice (dnes u nás...kdy naposled? :D ) ,ale křeslo je povoleno (myslím) v jiných zemích,ale ne často. Ale doživotí je vězení, "pustí" ho ,až zemře.

Víte ,trest smrti nachází smysluplnosti při použití na nějakém vrahovi, s nespočtem zabitých (jako ve hře,ale oni nedostanou 2.,3., nebo až 9. život! Oni zmizí...) a většina lidí se snaží (z rodin zavražděných) ,aby byl on zabit taky, kdo viděl ten film...s tím vrahem ,jak zavraždil holku a pak ji znásilnil ,na konci ho usmažili v křesle,dali pleny a strčili vatu do .... prý aby jim to křeslo neušpinil =/ . No taková smrt není hezká ani na podívání, určitě ne ani pro ty rodiny zavražděných ,ale potom....no odbíhám od tématu.

Trest smrti..nevím jak bych se rozepsal no.
Žiješ jednou,snaž se ,aby to tak vypadalo!

Kouření!? NIKDY

15. března 2011 v 6:33 | Ondry
Tento článek píšu JÁ! Kopírujte s odkazem!! BM Ondry

Kouření

No tak toto téma týdne mne zaujalo. I když asi čtvrtina blogerů (doufám žei méně!) kouří, já se mezi ně SNAD NIKDY nezařadím! Nejen že to opravdu ,ale opravdu zkracuje zdraví cca o 5-20let ,ale způsobuje to mnoho vad na plicích ,což může vést až k rakovinám či nádorům! Viděl jsem obrázek rozpitvané plíce silného kuřáka a můžu říct,že jsem málem zvracel! Černé plíce a takové bíle "skvrny" ,vypadalo to jako plíseň. Prostě hnusné!

Je to droga! Není zakázaná (u nás) ,ale je to droga jako každá jiná. Špatně se odvyká a bohužel svádí i malé často i děti pod 14-13 let. Nejprve si rychle zvyknete, sklidní Vás to ,problémy zmizí, ale za cenu Vašeho života lidi!!!!! Tak koukejte otevřít oči sakra! Mám rodiče ,které kouří. Ale spíš (tohle bude hnusné vůči otci,ale vážně ho -téměř doslova nenávidím!) mi záleží na mamce, co kdyby teď zemřela na selhání plic,budu tu jen s otcem,co doma nic neudělá,jen pracuje, JENŽE-ZDŮRAZŇUJI, kdo by vařil? (umím jen 3 jídla) Kdo by žehlil? (neumím vůbec) Kdo by umýval nádobí,vytíral ,čistil krb, nosil dřevo ,luxoval koberce, chodil ven se psem ,učil se (8.třída) na testy (no samozřejmě já a sestra!-tohle všechno "až na učení" dělám jednou za 2 dny). Rozhodně to za to nestojí!

Kouření je hnus, který by měl vymyzet co nejrychleji!

¸Upozorňuji,z předešlích zkušeností: Kopíruj s odkazem!Kdo neuposlechne, HLÁSÍM!! A ty kdy yb viděli tento článek u jiných blogů,prosím hlaste mi je! BM Ondry

Rasismus

18. února 2011 v 21:31 | Ondry
Wow,toto téma je velmi naučné pro mnoho lidí.

Ačkoli si mnoho lidí myslí,že rasista není,tak má i přes to své názory na ostatní rasy,je to jeho věc,ale nikdy by je neměl dávat najevo jiným lidem,jak slovně,tak ani výrazem či gestem. Například vztyčit prostřední prst pravé ruky na člověka mongoloidní rasy ,nebo negroidní ,to je celkem jedno.

Víte,že Indové,Cikáni jsou stejné rasy (europoidní) jako my? Teoreticky se posmíváte sami sobě!

Rasismus je něco jako terorismus ,ale nemusí se dávat najevo jen fyzicky. Je to vlastně výraz,označující nevhodné,provokativní či nechutné chování vůči lidem jiné národnosti, sexuální orientace nebo jen hloupému onemocnění či postižení.
Lidé by si neměli všímat druhých dle vzhledu, i když z vl. zkušeností vím ,že ostatní muže přitahují hezké dívky. Vždy tomu tak není. Může vážit 100kg ,ale ruce si pro Vás udře! A Vy jí za to ani nepoděkujete...spíš ještě seřvete. Je to podle mne velmi nechutně zvrácené chování vůči lidem.Oni se pak kvůli tomu zabíjí,nebo znásilňují jiné ,jen proto,že je nikdo nebere takové jací jsou.
Nemůžeme dávat vinu jen na ně,ale zase je nesmíme úplně litovat. Kdyby byly v pořádku ,nahlásili by to a neznásilňovali malé děti!

Rasismus je těžší na pochopení. Zkráceně: Výraz označující fyzické i psychické týrání,vydírání,nadávání na člověka jiné sexuální orientace ,národnosti,rasy ,náboženství,ale i na lidi ,kteří jsou postižení různými nemocemi-fyzicky i psychicky.

Důvod existence aneb. Smysl života

8. února 2011 v 20:32 | Ondry
Smysl života ....hmmm...zajímavé téma týdne.

Nu nevím však ,jak bych toto téma rozvedl,ale věřím,že vše má důvod,proč to existuje,proč žije,aby něco udělal,něco nového ,zajímavého či něco,o čem jsme si doposud mysleli ,že je absurdní!
Ale mohou to být prostě důvody.Někteří žijí normální život-statkář aj. Ale i ti hrají významnou roli v občanské společnosti,kterou tvoří prostí lidé.Ne nějací politici,co se snaží vyjednat to,co je výhodné jen pro ně!Nemyslící na ostatní činí rozhodnutí !To jako smysl života nepovažuji!!

Je to těžké na rozepsání,musím do toho vložit něco ze sebe,ale..u tohoto tématu pochybuji...nic neopisuji od někoho jiného! Je to celkem složité,ale když se nad tím člověk zamyslí,ví ,jak to myslí,ale neví,jak to napsat.V tom je problém většiny blogerů / blogerek a mezi tu většinu patřím i já.Ale toto téma mi vážně moc nesedlo no :-( .

Ale lidé,myslím si já ,že neměli dospět až k takovému rozsahu dovedností strojit počítače ,továrny atd. .Protože to by se příroda ničila sama.Ale kdyby to vážně chtěla,tak by to mohla udělat rychleji! Je to jako každý den zlomit člověku žebro a nechat ho v utrpení.Kácíme lesy,chápu,oheň-úprava potravy, ale kácení lesů také způsobuje ztrátu na životech,ale ne našich,kdo se na to ohlídne kromě ochránců přírody?...
Jediné co umíme je plenit,plenit a plenit...Kvůli továrnám dokonce taje i severní pól!To takhle opravdu skončit nemělo!To by vymřeli...no všechny tamější druhy!-lišky,tučňáci,lední medvědi,vlci polární,....nespočet druhů! A je třeba se nad tím zamyslet.

Noční obloha nebo díra plná objevů..

31. ledna 2011 v 19:24 | Ondry
Tak u tohoto téma bych se trochu rád rozepsal,takže pro ty,co nechtějí číst celý článek:
první odstavec:jak vidí vědci noční oblohu
druhý:jak působí na děti či dorostence
třetí:jak působí na dospělé

1. Toto téma je velmi dobré k rozepsání i těch chudých bloger,kteří jsou pouze líní se rozepsat!
Z pohledu vědeckého hlediska ,noční obloha /vesmír,působí na vědce jako ráj objevů,jenž čekají na své objevitele.
Hvězdy,planety,komety,plyny a určitě i dosud nepoznaný život na dalekých,jiných planetách.Protože vesmír je takřka nekonečný.Nedokážu si představit ,jak příroda mohla něco tak geniálního vymyslet.Jen se nad tím zamyslete.
Určitě existuje i jiný život,daleko odtud!Daleko od Nás!Ale to je zase jen ve hvězdách,no ne?
2. Některé děti se noci bojí,ale na noční oblohu se dívají rádi.Jiní se zase noci nebojí,ale nebe jim připadá strašidelné,podívali se na nějaký film o mimozemšťanech a myslí si,že jsou to všechno létající talíře.Ale většina dětí (alespoň doufám),se noci nebojí,tak jako milují noční oblohu.
Můj názor:Mne osobně přijde noční obloha z pohledu 13 letýho kluka tajuplná,zajímavá,temná ale i zářící.Zajímavost v ní vidím takovou,že každá ta hvězda měří několik desítek,set nebo snad tisíce kilometru v průřezu.Jak musí být daleko,aby neshořela v Zemské atmosféře.Jak je vše dokonale plánované,aby měsíc i hvězdy odráželi sluneční světlo,i když mi slunce v obzoru nevidíme,ani koutky světla.Jen tmu.Takhle to vidím já.Noční obloha je pro mne nádherná!
3. Na dospělé bych řekl ,že působí (hl. u zamilovaných párů) ,jako skvělá příležitost dát si večeři v nějaké restauraci bez oken,jen tak při měsíčku ,nebo jenom piknik.Určitě si myslím,že na horoucí většinu lidí nepůsobí depresivně.Je to ideální příležitost vzít svou dívku / chlapce ven nebo tak.

-Zase pohled kluka! Takže tohle by bylo mé Téma Týdne.

Mé 1.téma týdne

27. ledna 2011 v 22:52 | Ondry
Wow,tak toto téma se dá rozvést všelijakými způsoby.Sebevraždy se většinou spáchají z prostých důvodů,u nichž si sebevrah myslí,že se již nedají napravit,nebo je pod určitým psychickým i fyzickým nátlakem a už ho nezvládá snášet.Přísahal bych,že nejednou jsem na sebevraždu myslel,ale nedokázal bych to udělat.

Sebevrazi:
Bývají lidé,kteří se zabíjí většinou střelnou zbraní,oběšením nebo skákáním z výšek do:řek (vody),dálnic a silnic .Často za to mohou důvody kupříkladu hádky v rodině,rozvod,úmrtí někoho velmi blízkého a po té si to vyčítá (nebo MU to někdo vyčítá).Sebevrah to nestíhá snášet a nezvládá psychický nátlak.
Nebo kvůli problémům se zdravím-postižení -mentální i vzhledové.
A nebo kvůli vydírání,mučení,týrání,znásilnění atd. ,je člověk schopen si sáhnout na život.

Sebevraždy bývají v rodinách tragické ,a až později si lidé (kteří ho k tomu "donutili") začnou vyčítat,co udělali za hloupost a že je to jejich vina.Ale to už bude pozdě! Člověk by si měl uvědomit co říká ostatním,protože neví,jak to zapůsobí na druhé!
 
 

Reklama