Deník

Lidičky ,mámo nový nápad

11. února 2012 v 18:19 | Ondry
Tak a je to tu zase , nový nápad na novou povídku. Ale nechce se mi opouštět tuto , Riche jsem si prostě oblíbil. Kéž by jste věděli , jaký to bude mít koncem , asi by jste mne zbožňovali :-D -to je moc silná věta ,ale ... prostě dokonalý koncem. Původně měl Rich zemřít a pak ožít, ale kdepak ;-) , mozková smrt nebude! :D Hihihihihihi MUHAHAHAHAHAH !! Nenene ,tak to nebude vůbec ;-)
Dnes ještě přidám dvě kapitoly ...
tak aztím adios ;-)

PS:Furt nám ve městě praská potrubí ,takže se koupem tp. docela brzo :D

Můj nový .png podpis

9. února 2012 v 19:19 | Ondry


Já jsem z ní hotovej ;)

Ták jsem se rozhodl!

7. února 2012 v 20:04 | Ondry
Tak , takhle jsme se rozhodl! Dělám nový blog. Nikomu neřeknu adresu , že Dany ;-), ty víš, co tím myslím /"Neřeknu ti co se stane s Nickem" :D/. No , nebudeou tam takové výlevy, ale budu se plně zotevírat. Plně se obklopovat svým světem! Plně dávat na jevo dojmy ze spolužáků bez zábran a z obav nějakých problémů. Především tam bude má grafika. Úplně nový vzhled ,než jaký jsem doposud dělal (dovolí-li mi to SETTINGS :-)).
Ale sem budu chodit taky ;) ,nenechám vám ujít svůj příběh! ;-) I když si to možná přejete :D

Nový lay

7. února 2012 v 18:46 | Ondry
Lidi ,už je tu pár minut, ale ...
no ,je sice takový obyčejnější než ty předchozí, ale, mne se i tak líbí :-)
V jednoduchosti je krása ;) , měl vypadat jinak ,ale s problémy při nastavení to opravdu bylo k nevydržení.... ta vypadá takhle...
Mne se opravdu i přes to celkem líbí :-)

Spokojenost 80%
Doba trvání hodinka (asi) i s předěláváním stránky... Tak názory?

Zdrávka X Gympl

7. února 2012 v 17:17 | Ondry
Kiki a Kattynka:
To bych byl moc rád!

Carrie:
Za mé známky vraždit nemusí. Stačí se jen učit! Učit ,učit učit! Nemůžu za to ,že jiní sedí na facebooku, metinu (jo jo , býval i můj případ) ,nějakých divokých kmenech , nebo jen lítakj venku a dělaj s odpuštěním p*čoviny. -To neměla být narážka na tebe! Opravdu ne-e! Ty máš taky krásné známky - oproti jiným!
Každý je jiný. Třeba já neví mco bych dělal na gymplu , teď mám problémy , i když to někteří nevidí a nechci aby to viděli ,takže...opravdu nehodlám zveřejňovat co mi kdo udělal nebo ne! Gympl , opravdu ,to slovo mi zcela znechucuje náladu ke všemu. Mé známky , pro ně vraždit nemusí ,pro ně mi kdokoli může říkat jakkoli , hlavně ať závidí , závidí ,že oni nedělali vše proto ,aby takové dostali :-)...
___________
Ale stále mám (podle sebe) ve třídě takovou tu zářící trojku , co -doufám- mne podrží. Carrie, Monča a Klára. Ale nevím . . . .
Vysrat se na lidi co mne štvou , to by bylo nadlouho , nejsem tip ,co to dokáže říct lidem do očí. nejsem tip, co by člověku dokázal říct ,že ho nenávidí, raději se s nimi bavím a nenarušuju "klid před bouří". I když se jistá situace vyřešila mezi námi dvěma vcelku rychle, okolop.... kašlu na to. Držím hubu už jen z prostého důvodu. Čte to spousta lidí. Spousta lidí , kterým nevěřím.

No , můj lay se mi líbí ,ale chce to změnu. Změnu ke světlejším barvám... přeci i sebemenší záchjev barev nám ovlivní energii do dne.
Tak uvidíme no...

Selhání

7. února 2012 v 10:57 | Ondry
Opět mi přijde ,že dělám něco blbě. Ale co?
Už mne totálně sere téměř celá třída, jejich poznámky o kterých ani neví , že je vypouštěj , nebo o těch jejich pohledech , co zkoušej ,při drbání v jejich "inteligentním" kroužku.
jak má každá !inteligentní" skupina převahu ve škole, všimli jste si? Nebo nějaká sportovně nadaná skupina, to je vlastně to samé... Být chytrý , rychlý a blablabla ... ,ale na to ,kdo komu co pujčuje, poskytuje , když je druhým blbě nebo něco potřebujou ,jó ,na to se hold nečumí.
Bože chci na střední!!!!!! (A ted se mne snad přestanete ptát , proč nechci kurwa na gympl!)

Chci na zdrávku , proč ne na gympl, s mými známkami? CO je vám do toho? Doma mi to opravdu stačí!!! A ted ještě učitelky a žáci ve škole. Víte totální h-o ,jen mne prudíte a pak se divíte , tvl ,fakt , tak jednoduché lidi jsem doposud nezažil. Ale to bude asi proto že jsem jinou komunitu za celých ztracených 9 let takhle často nenavštěvoval. .... a lituju toho.

Všem se omlouvám ,jsem na pokraji.. :-(

4. února 2012 v 23:03 | Ondry
Fakt už nemůžu!
Dneska jsme tahali ,sekali a rovnali dříví + jsem to převážel v kolečku. Nanosil dříví na topení. Je mi blbě, bolí mě záda pekělně ale! Rýmu mám snad i v patách. Bolí men klouby a sestra jen vytřela - to men čeká zítra + utírání prachu a luxování+ akvárko. Sestra má "krámy" dva ěmsíce, pak má den mezeru a zase , jen aby nic nedělala ,ted se jí k tomu skvěle doplnil její prasečí rypák!!!! Zítra se tomu nevyhne!

Lidi ,omlouvám se (především Danny) ,že jsem dneska nebyl na skypu ,emailu ,ani na blogu... omlouvám se!

Ahoj

Výlet do Vlašimi za naší p. učitelkou se spolužáky

3. února 2012 v 16:51 | Ondry
Jeli jsme jen čtyři a bylo to super! Akorát nám vyzbyla jedna volná židlička , no hold to jedna spolužačka nestihla no, ale bylo to super! Já se nadlábl kuřecích prsíček s hranolky a skvělým salátem! Vypil jsem minerálku , kolu , čaj - višňový s cukrem (mňámká" Ale černý je nejlepší ;-)). Pak jsme pokecali o práci, školách, jedné vtíravé a ulhané žačce od nás ze školy atp. .. :-) Užili jsme si to asi všichni! těším se na REPETÉ. Co Carrie ,naplánujeme to s Mončou? :D. A neříkej ,že jsi si to neužila. Ted ale ještě sedí v Čínské restauraci se sestřenkami , asi. My jeli dříve :-). Byla zima a mne bylo fakt blbě. :-(

PS: Super zážitek! ;-) (Krony ,Carrie, David.. nejlepší :D Už jen Iva. Míša by taky mohla jet no ,ale chyběla by nám židle :D)

Tak mizím budu muset roztápět a čistit krb... ale co ,naši jsoou pryč, tak to udělám za 3/4 hodinky :-) Ale jdu ....ahoj ;)

Mám pár minut...

3. února 2012 v 9:46 | Ondry
Mám pár minut do finálních příprav a snídaně před odjezdem k paní učitelce Červové. Nadopuji se prášky ,vypiju mnoho čajů ,spalím chudých 160 korun a vyJDU komický kilometr a půl s rýmou , po zamrzlé silnici a chodníku -neposypaném až na náměstí. No pro nemoc jak stvořené. Desetiminutová cesta + několik bolavých pádů s bolestí hlavy a zastydlé rýmy... už se mco "těším".
Tak něco napíšu!

Návštěvnost...4010

2. února 2012 v 21:52 | Ondry
Tak blog překročil návštěvnost 4 000 ,bohužel jsem to nestihl zaznamenat fotkou , tak bohužel no. Děkuju moc všem OS , SB, a trvalým návštěvníkům tohoto blogu. Moc děkuju!!

Dobrou noc!

Tak pozoor!!

2. února 2012 v 20:12 | Ondry
Noo ,tak maminka se dala na citové vyděračství , hmmm??
To je samé "Vynes ten popel! Nanos víc dřeva! Tady je šmouha ! Vytřel si to pořádně! Ukaž udělá msi to raději sama!" a teď to bylo...
"Víš co mi vadí?" zadívá se na televize ,podepře si svou palici a narovná brejle "My jsme spolu tak dobře vycházeli.." ne, jedině tak ty ! Všechno co jsem ti řekl jsi překroutila a řekla babičce ,což jsem se dozvěděl po doučování ,nebo když si mne pozvala na oběd či tak. "A teď to nejde.. vím že je chyba ve mě, ale .........................." dlouhá odmlka , chystají se moudrá slova "....zamysli se nad sebou jo?" zase ten její milý HNUSNÝ!! VTÍRAVÝÝÝÝ!! pohled nemluvněte!
Co ? Mluvím o své matce nevhodně? JO? Fakt?
Zkuste být osmnáct hodin na nohou z toho sedm ve škole , dvě se učit , dvě dělat povinnosti a zbytek posliuchat jak jste co udělali blbě, z čehož vám zbydu dvě hodinky na vlastní potřebu- PC, blog, ... .
O svých chybách neví nic! Jen něco brblá a pak z ní po hodinách vypadne "Já čekala omluvu!" a za co kur*a!? Za co!? Za to že nanosím dřevo? za to se mám jako omlouvat ? Nas*.... už to s ní nevydržím! Prejs e mne furt zastává a když narazím na poznámku ,že se sestra blbě učí ,ona jí oproti mne zkouší o dost mírnějí než mě (já nevím dvě slova a pošle mne se to naučit znova a sestra? Ta se kolikrát ani nerozmluví a řekne jí jiné otázky!)..a te´d se podržte SESTRA má v šesté třídě SEDM trojek!!!!!! Dějepis, HUDEBKA! (myslím) ,přírodopis, zeměpis ...!! Kráva! A pak brečela, když jsem jí říkal ,že by s tim měla něco dělat a máma ůNevytahuj tu ty dvě dvojky, víš jak se musí cítit? Tak jí to holt nejde jako tobě." ONA SE MNE ZASTÁVÁ? A KDE?? KDY!? nikdy a nikde...
Sestra se rozbulí a všechny si získá , to mám jako bulet? Pf, před ní? Ne...opravdu ne. (úsměv) Kdyby se učila a nedřepěla čtyřiadvacet hodin na facebooku ,těch trojek by mohlo být o šest míň! Beru češtinu , fyziku a matiku (tak tři no by mohli bejt) ,ale ona je holka! Neměla by lítat v prdeli a srát na to! Jí jde o budoucnost..

Teď zase..
"Ono ,muzes mi rict, proc spolu tak bojujeme?" já nic neřikam ,pišu tento článek a vychutnávám si moment, kdy čeká v chodbě na odpověď.
"To mi řekni ty." jo ,možná trochu chladý , ale ona si šla OPĚT zakouřit. Sem na kouř alergický!!!!!!!!!!!!!!

Kašlu na to, je mi blbě, mám rýmu ,ucpanej nos, bolí mě hlava a na ty nervy s ní už mi fakt energie ezbývá. V telce dávaj prdaljs .... na 4Story už se mi teď nechce ... asi půjdu psát, zminimalizuju Word a vedle si dám okno s nějakým dobrým hororem nebo fantasy. Tak ahoj.

Postrádám , chybí mi, ...mám

2. února 2012 v 19:52 | Ondry
Častokrát shledávám komentáře tipu: jsi super atp. , ale opravdu nejsem tak super , ajk si myslíte, nebo jentak píšete do větru (nemyslím SB , nebo OS ,ale záletné návštěvníky , SB / Os jen ždibec).
Většina těch , co znají MÉ jemné mouchy vědí , že nejsem moc dobrá osoba pro svěřování , ale u svých nejlepších přátel si nehodlám podraztit kořeny nějakým afektem při hádce, kterým bych nechtěně úplně pokazil naše přátelství. (Carrie, Mony , ..teď myslím hlavně vás dvě. A Kláru ,ale ta sem nechodí.)

Velmi ,ale velmi často postrádám tzv. Svou druhou polovinu , kterou nemám. Které bych se rád svěřil ,popovídal si o vše možném a hlavně svých duševních problémech či "plevelu" /říkejte tomu jak chcete. někdo z rodiny, kdo by mi byl stále na blízku i po přechodu na střední ,po plánovaném odstěhování po dosažení plnoletosti a nastřádání peněz pro vlastní chod své domácnosti. Ale taková osoba není ! A v naší rodině nebude!
Máme? Prosím vás! Děte k čertu! Na vaše očko vrhne nejmilejší pohled jen aby jste se jí svěřili , a když jdu k sobě nahoru , slyším jí až z kuchyně volat komusi (těte ,babičce ,to je jedno) o tom ,co jsem jí řekl. Myslíte ,že ji zajímá zda je to soukromé? OMYL!! Takže ta ne.
Táta. Jo , o tom jsem uvažoval. Ale s pocitem "porušeného dítěte" by se nikdy ,nikdy (!!) nesmířil.
Sestra. To snad nemusím a nebudu komentovat!!
Bratránci? Jeden moc dospělý na to , aby mi nějakým způsobem porozuměl , druhý takový , že by to řekl tetě , ta by to řekla naší mámě, ta to kecne tátovi a je z toho rodiná katastrofa. Stačilo mi ,že jsem slyšel o jednom klukovi od nás ze třídy ,že ho kvůli homosexualitě vyhodili z baráku.
Babička. Milá , neupřímná ,ale hodná osoba. Mamka je po ní , až na tu "ochotu". Babička pomůže s čímkoli ,mamka raději čte ,kouká na tv atd. ...
Děda , ne. Chce v rodině sportovce nebo někoho ,na koho by mohl být pyšný. Řekne soukromé věci babičce, nebo se ke mne přestane chovat tak, jak doposud.

Rodina ne!
Co mi chybí? Přátelé tzv nonstop. Ne , že bych je musel mít doma, musel si s nimi psát ,ale takoví ti co se s vámi nebaví jen když se nudí , jen když něco potřebují , ... .
Blog , skype , metin ,... přátelé , to jste ,ale nemyslíte si ,že je to pochybný ".NET" vztah? Potřebuju reálné , se kterými můžu sedět , povídat si o soukromých věcech a takový žádný není! (Sory Carrie , Mončo ,ale je to holt tak, kdy jsem vám řekl naposeld něco sourkomého? Jedině napsat, to je lehčí ,nekoukat se do zničených očí ,akorát bych podlehl emocím...).

A co mám? Sám sebe. Takovou nudnou nuličku s pestře zaoblenými stranami , co se vzteká do Wordu a pak to smaže. Co raději sedí někde v ústraní a přemýšlí nad nějakými náměty pro své trapné příběhy, kde většinou zanechává matné odlesky sebe samého , v hlavních postavách vidí sebe a přidělává si své vysněné postavičky. Jo , toho mám jediného mám. Taky mám papouška a jeho neutrální pohled na všechno. Když je mi smutno , sleze z bidélka níž a kouká na mě. To mi pro povídání stačí. Když se bojí , neb ose mi něco nezdá zaleze a mne zbývá word, blog. Proč z toho asi vyplynul název -diary ?
Rodina , .... , co je to? Když si v ní nemůžeme věřit? Spíš já si v ní nevěřím.

A víte čeho se opravdu bojím (nepíšu to poprvé). Až se mne jednou ,kdžy budu dospělý ,svobodný , cca 30 let , zeptají , co baby? A já jim na to řeknu co? Jsem bisexuál. No a otočí se zády. Máma by toho schopná byla. Táta by se sehl k sestře. No ale co by se vlastně změnilo až na to, že by mých kontaktů s nimi ubylo? Nepotřebuju jejich názory na střední školy ,co mi máma furt vnucuje! Nepotřebuju ty věčné hádky s ní kvůli sestře! Nepotřebuju sestru ,co všecno nechává na mě! Kurwa co tu vůbec dělám?
Opravdu mne nebaví tenhle barák , tahle "nejbližší" rodina. O slohu , když jsem popisoval svůj vzor (Carrie) jsem to myslel vážně. Bral jsem jí jako svého nejbližšího člověka. A taky beru. nic víc, nikdy míň. Máma , můj vzor? Copak chci být skromný ,falešný blbeček závislý na knížkách a romantických filmech co furt přetáčí nejlepší scény na konec? NE! Filmy si chci vychutnat celé! Knihy ,jen detektivky, ne nějaké růžové románky kde jde všechno hladce po celém obsahu trapných 200 stránek!

Omlouvám se za mou ukecanost , hezký víkend.

Návštěvnost!? Děkuji ;)

2. února 2012 v 17:34 | Ondry
Páni, včera jsem napsal jen tři články (z toho NEbylo ani jedno téma týdne) a už u mne bylo 59 lidí ;-) , tak zase opravdu mizím. :D

Ukrutná zima!! Nemožný spánek ..

2. února 2012 v 17:32 | Ondry
Dneska ráno jsem se probudil. Jako vždy spím pod dvěmi dekami , ale byla mi zima!!! To spím v županu jo ještě? Takovým tlustým ,příjemným.. :-) .
V pokojíčku mi totiž blbne topení. Hrůza a děs běs! Hodlám spát v obýváku do konce zimi. Pod sebe si dám nějakou měkkou řádnou peřinku a budu špinkat jak malinký ;).
Děda mi chtěl dát asi třicet centimetrů tlustou peřinu ,ale je krátká ,asi tak metr. Spávali jsme pod ní , když jsme byli malí... to byly časy. Nevrátil bych se! :-) Těším se na střední ,na vysokou ,na mnoho cizích jazyků :D... a na matiku!!! ;D No tak moc zase ne ,ale rozhodně víc jak na fyziku a češtinu.

Tak ja mizim ..ahoj a přeju hezké prázky (zítra jedeme za p. učitelkou ,jak nam ji vyhodili , tka ahojky :-))

Mužové - divně skloňování.

1. února 2012 v 17:59 | Ondry
Ahojte, no nepřijde Vám skloňování podle Muž divné?

1.Muž - Přítel
2.Muže - Přítele
(mn. číslo) 3.Mužům -Přátelům
(mn. číslo) 2. Mužů -Přátel

A teď věta....
Došel jsem k (mužům) přátelům. Zní to divně co? Raději bych řekl / Došel jsem ke kamarádům. Ale to skloňování u PŘÍTEL (3. pád j. čísla) je divné... :/ že?

4Story... zase v tom lítám :-)

31. ledna 2012 v 20:15 | Ondry
No ,mám chuť napsat něco ,ale nechci se pouštět do Riche ,pak bych nemohl přestat ani spát ,páč bych si představoval a vymýšlel další příhody do příběhu :D.

4Story.. každý tu hru asi zná! Kdo ne : www.4story.cz . Je to podle mne jedna z velmi vydařených MMORPG her v češtině. I když mne občas přestane bavit , začnu se věnovat metinu (španělský privát) , opět mne svědomí donutí se vrátit zrovna ve chvíli ,kdy jsou zde takové výhodné novinky / vychytávky :-).
Má sice "animovanou" grafiku , ale to je takové kouzelné :). No.. jsem az kněze ,za nikoho jiného bych ani nešel! Dobře se expí (takže dobrý na PVM),má skvělé aury / buffy a i na PVP je celkem slušný :). Zálěží na vybavení no...
Kdo by men chtěl následovat (byl bych moc rád!) na server Lapiris , země Derion. Jmenuju se KingOfKillers (ten účet je starej asi tři roky jo? proto tak labilní název :D). Spíš jsem LooserOfKillers xD ,ale to se změní ! >:D
No nic, pajdám dělát pecky ,potřebuju level 35 juhuuuu :D ... tak ahojdaa ;-)

PS:Kdo se chce podívat na skvělej (!!!!!!!!) akční ,napínavej ,fantasy historický film, doporučuju Hon na čarodejnice (nebo čarodĚjnice? -nevím :D). V hlavní roli je zde Nicolas Cage. ;-)
Kdo by měl chuť na nějaký hezký film , nevím kam ho zařadit ,ale je krásný ,můj nejoblíbenější je Rebelka (není to horor, komedie, ...nic ,nevím kam zařadit no :-) )
Jo a mám skvělé pokračování Riche :D ....ale to až pak pak pak :-) ahojda

Rihanna ft. Calvin Harris - We found love

29. ledna 2012 v 17:54 | Ondry
Tu už asi všichni znáte , krásná písnička! Opravdu skvělá!
Opět pouze odkaz na stažení a k přehrání.

Rihanna ft. Calvin Hariss - We found love

Snoop Dogg & Wiz Khalifa feat. Bruno Mars - Young, Wild & Free

29. ledna 2012 v 17:51 | Ondry
Krásná písnička :-) Young , Wild and Free od znémé firmy Snoop Dogg , Wize Khalifa a Bruno Mars.
Zde odkaz na poslech a stažení, dal bych sem video ,ale bohužel mi to nejde :-( (při spuštění videa se mi resetuje PC :-/)

Snad se bude líbit ;-)

Snoop Dogg & Wiz Khalifa feat. - Young, Wild & Free

PRO YUUKI :(

29. ledna 2012 v 14:07 | Ondry
YUUUUKIIIIII :D!!

Odblokovat si měéé!! Nemůžu ti napsat komenty k ničemu :-( Ani vzkazy :-( ..prosííím

Děkuji a přeju nebeské výsledky na škole!! I dny splněných přání :-* ;-) Jo a nebude pozastaveno do 16.5. 2012? ŽE NEE?!

Záda...kříž...au!

28. ledna 2012 v 19:49 | Ondry
Nenávidím svoje záda!!! Konkrétně jeden z posledních bederních obratlů.
Minulý týden po tréninku mne to šíleně bolelo. Dneska už to bylo v pohodě ,ale teď!? Nemůžu se ohnout ,pomalu ani normálně chodit, zvednout nohu ani udělat dřep ,aniž bych nepocítil šílenou bolest! Jeli jsem v autě z Jankova do Bene , nakoupit piškoty (do kakajíčka :-D) nutelu (na palačinky :-)) atp. ..Jenom že si líp sednu , bolelo mne za krkem, takovou křeč jsem dosud nezažil -.-" ...snad to bude do pondělka OK , jinak fakt nevim!

No nic, jdu se koupat za chvilku a dívat se na Zlatej kompas , jeden z povedených fantasy filmů , co jsem si oblíbil. :-) Možná u toho budu psát ,možná ne ... :-P Tak se mějte a užijte si večer ;-)

Jankov...

28. ledna 2012 v 13:11 | Ondry
Tak ,dneska jedeme do Jankova na speciální trénink. Minulý trénink (v pondělí) jsme měli takovou ukázku různých věcí či technik co bychom se tam učili ... bylo to super! Až na ty bolavá záda , šílený křeče ve stehnech tříslech a v břiše...super! :-D...
Tak dneska od 17.00 ? Nebo od 16.30 :-) tak zase fičím páčko! ;-)

Únava? A jako bonus pizza s houbami -ajéje

27. ledna 2012 v 22:10 | Ondry
Ták jsme se v osm dovalili domů. Jeli jsme ještě s taťkovým kamarádem a jeho malým synkem :-) . No , v Benešově jsme si vychutnali jak parní komoru, bublinkové masáže , vířivku tak i normální plaváni , samozřejmě jsem se nemohl obejít bez vodní bytky - dusíky :-). Skončilo to asi 100:2 , prohrál jsem. Ale táta se furt chytal okrajů bazénu a nemělo to cenu! Srab! Hlavně že se mi tlemil ;-).
Užili jsme si to dost teda. Za dva lidi , hodink ua půl nějak stodvacet korun? Tak nějak. Super to bylo! A potom nám kamarád taťky koupil pizzu za to, že jsme je vezli autem. Bohužel byla houbová :-D , ale to nevadí ,alespoň si všichni kromě mě pochutnali. Ale byl jsem ticho, bylo mi to i dost blbý něco říkat , když za ní dal nějaký prachy.
Jo a k těm dusíkům ,ten druhej se mi povedl! :-D , ten to schytal snad za všech 100! :-D Naštěstí baby zůstaly doma :mamka s Ájou a Ája kvůli nosu -spustila se jí krev + .. dívčí potíže.
Jejich problém! :-D.
No a já jsem unavenej , mám šílenou chu%t na sladký a doma nic neni :-( + chci psát ,ale zároveň spát :-( (Psát spát -dobrý no :-D)

Tak zatím ;-)

Bazén :-)

27. ledna 2012 v 15:56 | Ondry
A jedeme do bazénu , na Minecraftu jsem si udělal arénku proti zombíkům :-) , nebaví mne si výdycky lehnout a probudit se do dokonalého světa, chci si zabojovat :D , udělal jsem si ji na ostrově, odkud se rojej :-) , na jiném ostrově sem si vybudoval vesnici a na jednom zvláštní dům. Nevím k čemu bude,...
Jo a Azkaban :D věznici v podzemí ;-) , v takovým labirintiku ;-)). Umřela mi ovečka a prasátka dvě :-( a slepice, už jich mám z 9 jen 3 slepky. Achjoo :-( :-D
No nic ,jedem pá ;-)

Testy..(matika a čeština)

23. ledna 2012 v 21:22 | Ondry
Ták , z matiky za jedna , ztratil jsem z celkového počtu jen půl bodu za jednu chybějící podmínku :)) což je super!!!! Mám za jedna , na výzo taky!! Juhuu!!

Čeština , chi dvojku ,chci dvojku ,chcíííí!!! :D!! Ale z diktátu, měli jsme diktát , hledat chyby , celkový počet byl dvacet. Mám jich osmnáct , z čehož jedna je špatně (to je taky chyba, špatně opraveno) , takže blbě mám ASI 4 ,zkontrolovali jsme si snad jen čtvrt nebo půl diktátu.

Mluvnice by mohla být respektive za 1 , nevím ... ale asi za 2 ;-). Na jedničku z J to určitě nemám. Což mne ale veeelmi překvapilo!!! Zemáák! Máme nového učitele, mé známky: 3 (s minulou učitelkou ,to sem nevěděl o testu a NĚKDO , koho jsem se ptal mi o něm neřekl -.-") , pak 1,1,3,1 . Už jsem počítal se 2. Ale mám za 1! :-) , ale to je kvůli tomu ,že ebre strašně moc v potaz přístup k hodině ,aktivitu! Polovina naší třídy dělá totalní hovadiny!! Kecaj , házej si papírky, smějou se, vykládaj si sprostý vtipy nahlas! :D Se fakt nedivým! Ale z přírodáku.. to mám určo za dvě :-(( . Blbá geologie allá šutrologie xP ˇ_ˇ no jo... tak to vypadá DOUFÁM na tři dvojky :-)) ;-) a jak vy? Brou noooc , já ještě fičím na anglinu xD ..

AAAAA!! POMOOOC!!

22. ledna 2012 v 20:22 | Ondry
Skvělééééééééé'!!!! Tak teď jsem díky FB (MILUJU TĚÉ!) , kam chodím jednou dvakrát do týdne zjsitil ,že zítra píšeme i z češtiny mluvnice! Tak jdu do devíti psát a do dvanácti se budu dvat na čj a matiku ...ahojky :-((
 
 

Reklama