Postrádám , chybí mi, ...mám

2. února 2012 v 19:52 | Ondry |  Deník
Častokrát shledávám komentáře tipu: jsi super atp. , ale opravdu nejsem tak super , ajk si myslíte, nebo jentak píšete do větru (nemyslím SB , nebo OS ,ale záletné návštěvníky , SB / Os jen ždibec).
Většina těch , co znají MÉ jemné mouchy vědí , že nejsem moc dobrá osoba pro svěřování , ale u svých nejlepších přátel si nehodlám podraztit kořeny nějakým afektem při hádce, kterým bych nechtěně úplně pokazil naše přátelství. (Carrie, Mony , ..teď myslím hlavně vás dvě. A Kláru ,ale ta sem nechodí.)

Velmi ,ale velmi často postrádám tzv. Svou druhou polovinu , kterou nemám. Které bych se rád svěřil ,popovídal si o vše možném a hlavně svých duševních problémech či "plevelu" /říkejte tomu jak chcete. někdo z rodiny, kdo by mi byl stále na blízku i po přechodu na střední ,po plánovaném odstěhování po dosažení plnoletosti a nastřádání peněz pro vlastní chod své domácnosti. Ale taková osoba není ! A v naší rodině nebude!
Máme? Prosím vás! Děte k čertu! Na vaše očko vrhne nejmilejší pohled jen aby jste se jí svěřili , a když jdu k sobě nahoru , slyším jí až z kuchyně volat komusi (těte ,babičce ,to je jedno) o tom ,co jsem jí řekl. Myslíte ,že ji zajímá zda je to soukromé? OMYL!! Takže ta ne.
Táta. Jo , o tom jsem uvažoval. Ale s pocitem "porušeného dítěte" by se nikdy ,nikdy (!!) nesmířil.
Sestra. To snad nemusím a nebudu komentovat!!
Bratránci? Jeden moc dospělý na to , aby mi nějakým způsobem porozuměl , druhý takový , že by to řekl tetě , ta by to řekla naší mámě, ta to kecne tátovi a je z toho rodiná katastrofa. Stačilo mi ,že jsem slyšel o jednom klukovi od nás ze třídy ,že ho kvůli homosexualitě vyhodili z baráku.
Babička. Milá , neupřímná ,ale hodná osoba. Mamka je po ní , až na tu "ochotu". Babička pomůže s čímkoli ,mamka raději čte ,kouká na tv atd. ...
Děda , ne. Chce v rodině sportovce nebo někoho ,na koho by mohl být pyšný. Řekne soukromé věci babičce, nebo se ke mne přestane chovat tak, jak doposud.

Rodina ne!
Co mi chybí? Přátelé tzv nonstop. Ne , že bych je musel mít doma, musel si s nimi psát ,ale takoví ti co se s vámi nebaví jen když se nudí , jen když něco potřebují , ... .
Blog , skype , metin ,... přátelé , to jste ,ale nemyslíte si ,že je to pochybný ".NET" vztah? Potřebuju reálné , se kterými můžu sedět , povídat si o soukromých věcech a takový žádný není! (Sory Carrie , Mončo ,ale je to holt tak, kdy jsem vám řekl naposeld něco sourkomého? Jedině napsat, to je lehčí ,nekoukat se do zničených očí ,akorát bych podlehl emocím...).

A co mám? Sám sebe. Takovou nudnou nuličku s pestře zaoblenými stranami , co se vzteká do Wordu a pak to smaže. Co raději sedí někde v ústraní a přemýšlí nad nějakými náměty pro své trapné příběhy, kde většinou zanechává matné odlesky sebe samého , v hlavních postavách vidí sebe a přidělává si své vysněné postavičky. Jo , toho mám jediného mám. Taky mám papouška a jeho neutrální pohled na všechno. Když je mi smutno , sleze z bidélka níž a kouká na mě. To mi pro povídání stačí. Když se bojí , neb ose mi něco nezdá zaleze a mne zbývá word, blog. Proč z toho asi vyplynul název -diary ?
Rodina , .... , co je to? Když si v ní nemůžeme věřit? Spíš já si v ní nevěřím.

A víte čeho se opravdu bojím (nepíšu to poprvé). Až se mne jednou ,kdžy budu dospělý ,svobodný , cca 30 let , zeptají , co baby? A já jim na to řeknu co? Jsem bisexuál. No a otočí se zády. Máma by toho schopná byla. Táta by se sehl k sestře. No ale co by se vlastně změnilo až na to, že by mých kontaktů s nimi ubylo? Nepotřebuju jejich názory na střední školy ,co mi máma furt vnucuje! Nepotřebuju ty věčné hádky s ní kvůli sestře! Nepotřebuju sestru ,co všecno nechává na mě! Kurwa co tu vůbec dělám?
Opravdu mne nebaví tenhle barák , tahle "nejbližší" rodina. O slohu , když jsem popisoval svůj vzor (Carrie) jsem to myslel vážně. Bral jsem jí jako svého nejbližšího člověka. A taky beru. nic víc, nikdy míň. Máma , můj vzor? Copak chci být skromný ,falešný blbeček závislý na knížkách a romantických filmech co furt přetáčí nejlepší scény na konec? NE! Filmy si chci vychutnat celé! Knihy ,jen detektivky, ne nějaké růžové románky kde jde všechno hladce po celém obsahu trapných 200 stránek!

Omlouvám se za mou ukecanost , hezký víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama