Řešení problému,krátký příběh

28. ledna 2011 v 15:03 | Ondry |  Deník
28.1. ,kdy jsem se zase vrátil na blog,na nový,snad lepší a prázdnější,jsem obíhal staré SBnka a vybíral ty nejlepší,zaráželo mne,co všechno probíhalo zrovna v ty dny,co jsem tu nebyl,co byly prověrky,co jsem sem nemohl!Ani jsem nenapsal že pozastavuji.Proč se vše děje KOLEM mne,v těch temných dobách nepřítomnosti,bolesti a utrpení?Proč se to jen horší a noc se jen tmaví?
Ne! Slunce jednou tu tmu prorazí a opět rozzáří celou polovinu světa.Ale tak proč?Proč když zrovna slunce vyjde,nenajdu kolem sebe nikoho,nikoho komu bych mohl svěřit své pocity,postěžovat si jak jde vše z kopce,z těch růžových dětských mraků,vše padá dolů jako tuny těžkých balvanů?
Ne!Po druhé a ne naposled mi odpoví snad každý -Nevím!-druhá odpověď a po té se dočkám jen toho,že uhlídám pouze záda svých "přátel".
Sebevražda se bere jako vstup do něčeho nevídaného,něčeho,co ještě nebylo objeveno.Ale tak to zůstane!Už jen vidím rychle se přibližující zem k mé hlavě a oddalující se most od mích nohou.Cítím jak se mi vzduch opírá o pokryv těla,o kůži a o tělo.Už vím ,už vím jak se cítí ptáci ve větru.A vím,jaké je to tajemství,jen ž nikdy nikdo neobjeví!

By Ondry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laira Laira | Web | 28. ledna 2011 v 15:12 | Reagovat

Pěkný článek ...

Poslední dobou také vidím všude šedivo až černo, ale dneska je to o něco lepší, vysvitlo sluníčko a mě je uvnitř mě o něco lépe, člověk může se trochu nabít energii od slunce, která nám teď v zimě moc chybí ... už se moc těším na jaro, lidé už nebudou tak načurdělý a v
budou se trochu usmívat ...

ano ano, jen malá změna u mě, děkuji za
pochvalu .. :-)

2 anndilek anndilek | Web | 28. ledna 2011 v 15:42 | Reagovat

moc hezké... díky tomuhle mi sluníčko trochu vysvitlo, ale neležet doma nachcípaná, je to ještě lepší.

P.S. vážně pěknej blog, ten design s tou křivkou a jehličkama je pěknej, člověk by se bál, že se popíchá :D a nebo že tu někdo četl mistborna, fakt pěkný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama